با روغن موتورهای باراباس

خودروی خود را تضمین کنید

blank
بهترین روغن برای شما!

سامانه انتخاب روغن

سامانه هوشمند و قدرتمند انتخاب بهترین روغن مناسب خودرو یا قوای محرکه شما. این سامانه با بهرهمندی از پایگاه داده بروز و دقیق مشخصات فنی خودروهای داخلی و خارجی موجود در بازار کشور، به شما در انتخاب بهترین روغن موتور کمک خواهد کرد. برای شروع بر روی دکمه زیر کلیک فرمایید.
blank

چطور روغن مناسب خودم رو پیدا کنم؟

در قدم اول باید دفترچه راهنمای خودروی خود را ملاحظه فرمایید. اگر دفترچه را نداشتید می توانید در اینترنتی سرچ کرده یا با استفاده از سامانه انتخاب روغن شرکت روان سازان صنعت، به نتیجه برسید و…
blank

روغن اشتباه بریزم چی میشه؟

هر خودرویی مشخصات خودشو داره و سازنده اون خودرو در دفترچه راهنما و بعضا زیر کاپوت خودرو روغن مناسب رو مینویسه. اما حالا اگر روغن اشتباهی بریزم چی میشه؟ آیا موتور خراب میشه؟ در جواب…

جدیدترین محصولات ما

روان سازان صنعت

شرکت روان سازان صنعت در سال 1380 در دزفول فعالیت اقتصادی خود را در زمینه روانسازهای خودرو و انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی آغاز نموده است.

شرکت روان سازان صنعت نسبت به ارائه محصول با کیفیت، رضایتمندی مصرف کننده و حفظ محیط زیست، خود را متعهد و مسئول دانسته و همگام با آخرین پیشرفت های تکنولوژی در جهان موفق به اخذ گواهینامه های ISO9001:2015 ، ISO14001 ، ISO45001، ISO 10004 از موسسه بین المللی GQS گردیده است.

فهرست