blank

API SN

10W-40 5W-40 5W-30

روغـن‌های موتور باراباس اکستریم انرژی

این محصول از روغن پایه تمام سینتتیک و مواد افزودنی بسیار مرغوب به منظور استفاده در اتوموبیل های سواری، کامیون های سبک و ون های مدل 2011 به بالا تهیه شده است. این روغن قابلیت کارکرد مناسب در فصول و شرایط آب و هوایی مختلف را دارا است. این محصول تمامی خواص یک روغن موتور فوق العاده از جمله شاخص گرانروی بالا، پایداری عالی گرانروی محصول طی دوره مصرف، خاصیت ضد زنگ، ضدخوردگی و ضد اکسایش عالی و .. را دارا می باشد.
مناسب برای استفاده در انواع موتورهای بنزینی و توربوشارژ و کلیه موتورهایی که سطح کیفیت SN توسط سازنده توصیه شده است.

blank

API SM/CF

10W-40 5W-30

روغـن‌های موتور باراباس اکسـتـرا انـرژی

این محصول با استفاده از روغن پایه تمام سینتتیک و مواد افزودنی درجه یک مخصوص انواع موتورهای مدل 2006 و بالاتر تولید گردیده است. فرمولاسیون مورداستفاده در این روغن منجر به کاهش مصرف سوخت و افزایش طول عمر موتور می گردد و سازگاری بالایی با سیستم کنترل خروجی گازهای مضر دارد. این روغن در شرایط سخت کاری و نیز آب و هوای مختلف وظایف یک روغن موتور بنزینی عالی را به عهده خواهد داشت.

قابل استفاده در انواع موتورهای بنزینی و موتورهای توربوشارژ و سوپرشارژ و کلیه موتورهایی که سطح کیفیت SM توسط سازنده توصیه شده است.

blank

API SL/CF

10W-40 20W-50

روغـن‌های موتور باراباس ســوپــر انـرژی

این محصول از روغن پایه معدنی مرغوب و سینتتیک و مواد افزودنی مناسب و معتبر به منظور استفاده در تمامی فصول و شرایط آب و هوایی و تکنولوژی روز دنیا فرموله و ساخته شده است. مواد افزودنی به کار رفته در آن، منجر به افزایش پایداری حرارتی در برابر اکسیداسیون می‌گردد. این محصول حاوی مواد پاک کننده جهت جلوگیری از تشکیل رسوبات ناشی از احتراق بوده و استفاده از آن منجر به افزایش طول عمر و قدرت موتور ، استارت آسان و روغن رسانی سریع به قطعات می‌گردد. پایداری برشی عالی و کنترل مصرف سوخت از دیگر مشخصات شاخص این محصول می‌باشد.

این محصول برای مصرف در خودروهای بنزینی که در دفترچه فنی آن ها سطح کیفی SL توصیه گردیده قابل استفاده می‌باشد.

blank

API SJ/CF

10W-40 20W-50

روغـن‌های موتور باراباس انــرژی

این محصول از روغن پایه مرغوب پارافینیک، حاصل از پالایش برشی از نفت خام (ویرجین) و مواد افزودنی ویژه تهیه شده است و به علت دارا بودن مواد افزودنی مناسب قادر به افزایش طول عمر و قدرت موتور می‌باشد. این روغن دارای خواص بارزی از جمله پایداری حرارتی بالا در برابر اکسیداسیون، پاک کنندگی بالا جهت جلوگیری از تشکیل رسوبات ناشی از احتراق، پایداری برشی مناسب و خواص روانکاری بسیار خوبی است. این روغن موتور در کلیه فصول سال و در هر شرایط آب و هوایی قابلیت کارکرد مطلوب را دارا می‌باشد.

این محصول برای مصرف در خودروهای بنزینی که در دفترچه فنی آن ها سطح کیفی SJ توصیه گردیده قابل استفاده می‌باشد.

blank

VIGOR SERIES

DIESEL ENGINE OILS

روغـن‌های مـوتـور دیـزلـی بـارابـاس ویـگـور

این محصول با استفاده از روغن پایه پارافینیک حاصل از پالایش نفت خام و افزودنی های مناسب جهت مصرف در موتورهای دیزلی سنگین تولید گردیده است. بهره گیری از این افزودنی ها به روغن خاصیت ضدسایش، ضدخوردگی، ضد اکسیداسیون وپایداری حرارتی بخشیده و با قلیاییت بالا سبب محافظت هر چه بیشتر موتور در برابر ترکیبات اسیدی شده است. همچنین خاصیت ضدرسوب و استفاده از مواد پاک کننده موجب تمیز نگه داشتن موتور و خنک ماندن آن خواهد شد. این محصول یک روغن موتور با کارایی بالا می‌باشد که علاوه بر خواص ذکر شده، سبب کاهش مصرف سوخت نیز خواهد شد.

مناسب جهت مصرف در موتورهای دیزلی سوپرشارژ و موتورهای بنزینی در مواردی که سطح کیفیت CD توصیه شده است.

blank

KAPA SERIES

AUTOMATIC TRANSMISSION FLUIDS

روغـن‌های گیربکس اتوماتیک بـاراباس کـاپـا

این محصول با بهره گیری از روغن پایه نیمه سنتتیک بسیار مرغوب و مواد افزودنی مناسب و معتبر مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید گردیده است که سبب سهولت در تعویض دنده و عدم لرزش در کلاچ خواهد شد. پایداری بسیار بالا در برابر تغییر گرانروی در کارکردهای طولانی، خواص ضدسایش و ضدکف بسیار خوب و پایداری در برابر اکسیداسیون از دیگر مزایای بهره گیری از این محصول است. این محصول در ظروف 1 لیتری و برای استفاده در سیستم های انتقال قدرت و گیربکس‌های اتوماتیک انواع خودروهای بنزینی و دیزلی مدرن و جدید پیشنهاد می گردد.

مناسب جهت استفاده در جعبه دنده های اتوماتیک خودروها و جعبه فرمان هیدرولیک انواع خودروهای بنزینی و دیزلی و همچنین سیستم هیدرولیک بسیاری از دستگاه های صنعتی

blank

DELTA SERIES

MANUAL TRANSMISSION FLUIDS

روغـن‌های گیربکس دسـتی بـاراباس دلـتـا

این محصول با استفاده از روغن پایه مرغوب و بهترین مواد افزودنی برای مقاومت در برابر فشارهای بالا فرموله و ساخته شده است. این روغن قادر است گیربکس دستی خودروهای سواری را به بهترین نحو روانکاری کند تا سایش و اصطکاک را به حداقل برساند. پایداری حرارتی بسیار خوب و مقاومت در برابر اکسیداسیون از تشکیل لجن اسیدی جلوگیری کرده و عمر روغن را افزایش می دهد. تحمل بار بسیار خوب در سرعت کم/گشتاور زیاد و سرعت بالا / گشتاور کم از دیگر مزایای این محصول است. فرمولاسیون این روغن حاوی افزودنی های مختلفی از جمله ضدکف، ضدخوردگی و افزودنی EP می باشد. این محصول در گریدها و حجم های مختلف تولید و عرضه می شود.

مناسب برای استفاده در گیربکس های دستی خودروهای بنزینی و دیزلی که شرایط سرعت بالا ، گشتاور کم و یا سرعت کم گشتاور بالا کار می کنند.

اخبار و رویداد‌های شرکت روان‌سازان‌صنعت

روان سازان صنعت

شرکت روان سازان صنعت در سال 1380 در دزفول فعالیت اقتصادی خود را در زمینه روانسازهای خودرو و انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی آغاز نموده است.

شرکت روان سازان صنعت نسبت به ارائه محصول با کیفیت، رضایتمندی مصرف کننده و حفظ محیط زیست، خود را متعهد و مسئول دانسته و همگام با آخرین پیشرفت های تکنولوژی در جهان موفق به اخذ گواهینامه های ISO9001:2015 ، ISO14001 ، ISO45001، ISO 10004 از موسسه بین المللی GQS گردیده است.

روان سازان صنعت

شرکت روان سازان صنعت در سال 1380 در دزفول فعالیت اقتصادی خود را در زمینه روانسازهای خودرو و انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی آغاز نموده است.

شرکت روان سازان صنعت نسبت به ارائه محصول با کیفیت، رضایتمندی مصرف کننده و حفظ محیط زیست، خود را متعهد و مسئول دانسته و همگام با آخرین پیشرفت های تکنولوژی در جهان موفق به اخذ گواهینامه های ISO9001:2015 ، ISO14001 ، ISO45001، ISO 10004 از موسسه بین المللی GQS گردیده است.

فهرست